XVI Targi Film Video Foto 2013 w Łodzi

Do Łodzi na Targi Film Video Foto 2013 pojechałem z moimi dwoma zaprzyjaźnionymi fotografami Jackiem Gąsiorowskim (www.gasiorowski.net  fotografiarodzinna.eu) i Pawłem Gorczycą (pawelgorczyca.pl). Podróż do Łodzi autostradą  zajęła nam tylko 1,5 h, ale z powrotem przez śnieżycę i oblodzone drogi wracaliśmy prawie 3h. Droga wcale nam się nie dłużyła ponieważ całą drogę rozmawialiśmy o … fotografii 🙂

Na targach spotkałem się jeszcze z moim przyjacielem z lat studenckich fotografem z Wrocławia – Jarkiem Kołaczkiem 🙂 Nas przede wszystkim interesowały oferty wydruku zdjęć tzn. albumy tradycyjne, fotoksiążki oraz wydruki wielkoformatowe.

Największą zaletą uczestniczenia w takiej imprezie była możliwość dotknięcia i obejrzenia ww. produktów na żywo a nie zobaczenia ich tylko w internecie.

Jak widać na zdjęciach był to pierwszy dzień wiosny 2013 😉 Niby wiosna a tak naprawdę na zewnątrz była zima a w środku lato i plaża 🙂

 

Nie mogę zrozumieć dlaczego zawodowi fotografowie na tego typu imprezach jak targi tak oblegają modelki ze swoimi aparatami. Wydawało mi się, że na targi foto przyjeżdża się w innym celu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Twój adres Email nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*

*

P i n t e r e s t   F a c e b o o k   V i m e o