Iphone na aparacie – genialne!

Nie dawno zmieniłem mój wysłużony Iphone 3G na najnowszy model. 🙂 Dla smartfona „staruszka” znalazłem nowe zastosowanie! 🙂 Zamontowałem go na aparacie. Kto ma małe dzieci ten wie jak one szybko się nudzą przed aparatem. Jest to rewelacyjny sposób na zainteresowanie dzieci i zrobienie im niepowtarzalnych zdjęć. Sposób prosty a jednocześnie genialny! Pomysł zaczerpnąłem z czasopisma fotograficznego Digital Foto Video. Konstrukcję wykonałem sam. 🙂

Konstrukcja jest wykonana z kątowników i ceowników aluminiowych.

Bajki można wgrać do pamięci smartfona. Jeszcze lepiej gdy jest dostęp do sieci WiFi, bo wtedy możemy odtwarzać bajki z Youtube, gdzie znajdziemy „wszystko” dla naszych maluchów. Na życzenie możemy puścić ulubioną bajkę, która wywoła uśmiech na twarzy dziecka/ dzieci – bezcenne! ” :-)))

Do połączenia elementów użyłem nitów oraz „efektownej” śruby z motylkiem, która umożliwia wyjęcie/ zamontowanie smartfona.  

Nie jestem Adamem Słodowym, ale udało się 🙂 Pierwszy raz nitowałem i nie wiedziałem, że to jest takie proste.

Konstrukcję przymocowałem do aparatu śrubą pożyczoną ze statywu.

Ramka ze smartfonem połączona jest z pozostałą konstrukcją dwiema śrubkami. Takie połączenie pozwoli na ewentualny demontaż i łatwiejsze przechowywanie lub przewożenie.

A to ja i mój aparat uzbrojony w Iphone’a z bajkami. 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Twój adres Email nie będzie widoczny. Wymagane pola *

*

*

P i n t e r e s t   F a c e b o o k   V i m e o