Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

05.12.2012 - 22:34 - Agnieszka i Tomek

O Marku fotografie wierszyk to będzie,
co z aparatem swoim dogoni cię wszędzie.
Profesjonalizm i pasja -opisać Jego tymi słowy,
to pierwsze co człowiekowi przychodzi do głowy!
Rzetelność, pomysłowość ...można tu wymieniać latami,
lecz lepiej, gdy o tym wszystkim przekonacie się sami!
I tylko skromność Jego niech mniejsza będzie,
bo wieść o najlepszym Marku fotografie już niesie się wszędzie.

Grafomański to może wierszyk, lecz z serca pisany
dla WIELKIEGO człowieka od dwójki zakochanych.

Marku, już czekamy kolejnej okazji by spotkać się z Tobą i Twoim aparatem!
Przywracasz wiarę w ludzi i w rzetelność wykonywanej pracy!

komentuj      

04.12.2012 - 12:00 - Przemek i Agata

Marku, piękne dziękuję za fantastyczne fotografie, kunszt i zaangażowanie. Jesteśmy bardziej niz zadowoleni z podjętego wyboru:) Brzydka Ona i brzydki On.

e-mail

03.12.2012 - 11:07 - Ania&Nicolas

Marku, serdecznie dziękujemy za pełen profesjonalizm i czas jaki nam poświęciłeś oraz przepiękne zdjęcia. Nasycenie kolorów, pomysłowość, ujęcia- wszystko to powoduje, że zdjęcia mają niesamowity, fascynujący wręcz urok, dzięki któremu ciągle chce się do nich wracać :-) Są one cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia dla nas i naszych najbliższych. Dziękujemy!

komentuj      

02.12.2012 - 22:02 - Aneta CG

Marku, dziękuję za wspaniałą atmosferę podczas sesji i za Twoją niezwykłą cierpliwość - pewnie wiesz, o czym mówię:). Dziękuję Ci również za profesjonalne rady, które przyczyniły się do tego, że zdjęcia są piękniejsze niż mogłam to sobie kiedykolwiek wyobrazić. Twoje rady wykorzystuję na codzień, staram się o nich pamiętać, zmieniły mój sposób odbioru samej siebie. Sporo się nauczyłam podczas naszej sesji i to było najcenniejsze dla mnie. Dziękuję. A na wiosnę planuję kolejną sesję z Tobą!

komentuj      

02.12.2012 - 21:56 - Agnieszka

Dziękuję, zdjęcia wyszły super!

komentuj      

02.12.2012 - 21:08 - Magda i Bartek

Marek doskonale nas przygotował do zdjęć, a sam potem wykonał wspaniałą robotę - zdjęcia zostały przez niego wykonane profesjonalnie i byliśmy z nich bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy!

e-mail

komentuj      

02.12.2012 - 21:00 - Marysia i Michał

Super zdjęcia! :-)

06.11.2012 - 8:49 - Paulina i Piotrek Molenda

Bardzo dziękujemy za niesamowite fotografie z najważniejszego dnia w Naszym życiu. Całkowicie oddają klimat i charakter ślubu jak i wesela. Jest Nam bardzo miło powracać do tych chwil z rodziną i przyjaciólmi, a fotografie Marka stanowia źrodło niesamowitych wspomnień. Sesja po ślubie również okazała się być dużym przeżyciem, szczególnie, że nie odbywała się w tradycyjny sposób. Wszystkim bedziemy polecać Marka jako fotografa, który wie jak zilustrować te wspaniałe chwile i emocje jakie są na ślubie i zabawie weselnej.
Oboje bardzo, bardzo dziękujemy.

05.11.2012 - 17:14 - Paulina i Robert

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i bardzo miłą atmosferę w trakcie sesji. Wszystkim gościom i całej rodzinie zdjęcia bardzo się podobają. Prezentacja naprawdę cieszy oko - bardzo ładna i profesjonalna

Pozdrawiamy,
Paulina i Robert

komentuj      

-

04.11.2012 - 23:34 - Ania i Radek 11.08.2012

Serdecznie dziękujemy za uwiecznienie naszych pięknych chwil! Polecamy współpracę z Markiem. Wszystkie osoby, którym pokazywaliśmy zdjęcia mówiły, że bardzo im się one podobają i od razu widać, że zostały wykonane przez profesjonalnego fotografa. Prezentacje również wyszły b.ładnie. Pozdrawiamy

komentuj      

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [12]


admin login