Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

31.01.2012 - 21:42 - Karolina i Tomek 2011

Marek to fotograf praktycznie nie zauważalny w czasie uroczystości i przyjęcia. Co oczywiście jest na PLUS ;) Dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie i prawdziwie. Ponadto udziela wielu rad, które zrealizowane przyczyniają się do wspaniałych zdjęć. Jeśli chodzi o plener to wykonuje zdjęcia nieszablonowe, innowacyjne oraz w miejscach, które omijają inni fotografowie. Efekt jest znakomity. Z czystym sumieniem polecamy Marka wszystkim którym zależy na uwiecznieniu ważnych chwil w życiu w sposób, który będzie zachwycał nawet przyszłe pokolenia.

23.01.2012 - 14:53 - Magda i Kamil 06.08.2011r

Marek byl pierwszym fotografem, z ktorym sie spotkalismy i zarazem ostatnim :) Jego zdjecia sa rewelacyjne. Z ręką na sercu możemy polecić Marka - miła współpraca, profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, przyjazda atmosfera, dużo cierpliwości ;) i oczywiście piękne zdjęcia :)

e-mail

13.01.2012 - 22:59 - Agata i Tomasz

Fotografa Marka poznaliśmy w związku z naszym ślubem.
Zdecydowaliśmy, że właśnie on będzie naszym fotografem już po pierwszym spotkaniu.
Marek to człowiek miły, spokojny, bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy i ludzi, z którymi ma pracować.
W trakcie naszych spotkań Marek udzielił nam wielu cennych rad oraz wskazówek odnośnie tego jak przygotować się do zdjęć, jak się właściwie ustawiać, na jakie szczegóły zwrócić uwagę.
Podkreślał jednak, że w trakcie zdjęć najważniejsze jest to, abyśmy byli naturalni i skupieni na sobie.
Zarówno w czasie uroczystości zaślubin oraz podczas wesela Marek był osobą niezwykle dyskretną – w ogóle nie odczuliśmy jego obecności.
Teraz, kiedy otrzymaliśmy efekty jego pracy możemy potwierdzić, że Marek jest świetnym fotografem, który w znakomity sposób potrafi uchwycić emocje między ludźmi.
Jego fotografie wspaniale oddają piękno chwil, miejsc, a także radość, wzruszenie i nastrój towarzyszący tym momentom.
Dodatkowo Marek jest osobą otwartą na pomysły, a także potrafi elastycznie podejść do terminów i próśb ze strony Państwa Młodych, dlatego możemy polecić jego usługi każdemu, komu zależy na profesjonalnych zdjęciach wykonanych w przyjaznej atmosferze.

komentuj      

27.12.2011 - 12:30 - Magda i Tomek

Marek jest wspaniałym człowiekiem, przemiłym, o wysokiej kulturze osobistej facetem, co fantastycznie przekłada się na współprace. Doradzi, pójdzie na rękę, pomoże, bezproblemowy, niezauważalny podczas wesela. Co do zdjęć to jak widać... PIĘKNE, z duszą, odzwierciedlają emocje, jak się je ogląda ma się niedosyt - chce się więcej i więcej. Z Markiem na pewno spotkamy się jeszcze przy ważnych dla nas momentach życia. BARDZO DZIĘKUJEMY
i z czystym sumieniem POLECAMY !!

08.12.2011 - 17:25 - Basia i Marek

Wyjątkowo miły kontakt, profesjonalne podejście do pracy i piękne zdjęcia - tak w skrócie możemy opisać nasze wrażenia ze współpracy z Markiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług, zdjęcia wykonane są pomysłowo i ze smakiem. Markowi udało się uchwycić najpiękniejsze i najważniejsze momenty z naszego ślubu i wesela, a na sesji plenerowej, mimo, że nie było nam łatwo pozować przed aparatem, dał nam odpowiednie wskazówki, stworzył miłą atmosferę i wykonał wspaniałe, przepełnione emocjami zdjęcia. Mimo, że długo czekaliśmy na efekt jego pracy - było warto!

komentuj      

26.11.2011 - 7:51 - Leszek

OJJJ....Marek...Jestem znów pod wrażeniem...Oglądam sobie Twoje zdjęcia i....są naprawdę boskie. Masz świetne pomysły...Pozdrawiam Leszek J.

komentuj      

11.11.2011 - 12:34 - Paulina i Michał

Marak był pierwszym i jedynym fotografem którego szukaliśmy. Po pierwszym spotkaniu z Markiem wiedzieliśmy ze jest dobry w tym co robi wiec nie trzeba było dalej szukać. Zdjęcia bardzo ładne i sam Marek strasznie pomaga, dzięki niemu wiedzieliśmy jak się zachować i jak wypaść najlepiej "jak gwiazdy w tym najważniejszym dniu dla nas". Dziękujemy jeszcze raz za tak ładne zdjęcia.

e-mail        Warszawa

komentuj      

10.11.2011 - 22:33 - Monika i Kamil

Marka wyszukaliśmy na portalu fotografii ślubnej, już wtedy urzekła nas jego praca. Kiedy spotkaliśmy się z nim osobiście okazało się, że to nie tylko wspaniały fotograf ale również cudowny facet:) Przed ślubem uzyskaliśmy od Marka wiele jak się okazało cennych rad. Podczas robienia zdjęć naszej ceremonii był niezauważalny, dzięki czemu zdjęcia są bardzo naturalne. Cały rezultat pracy Marka jest zachwycający:) Jesteśmy ogromnie zadowolenie z fotografii przez niego wykonanych. W przyszłości z pewnością zgłosimy się do niego w celu uwiecznienia kolejnego etapu naszego życia. DZIĘKUJEMY MARKU!

komentuj      

14.10.2011 - 8:51 - Emilia i Piotr 2-7-2011

Marek był pierwszym z długiej listy fotografów na nasz ślub. Po spotkaniu okazał się jedyny na liście. Przed ślubem otrzymaliśmy od Marka wiele rad dotyczących ceremonii oraz wesela a po ślubie dostaliśmy wspaniałe zdjęcia z których wszyscy są zachwyceni. Na pewno będziemy wracać do nich wielokrotnie.
Marek to talent, pasja, profesjonalizm oraz zaangażowanie.
Ten dzień był dla nas szczególny. Dzięki Tobie, Marku będzie dla nas niezapomniany.
Dziękujemy!

komentuj      

20.09.2011 - 0:57 - Ania i Marcin 24.04.2011

O Marku, dowiedzieliśmy się od koleżanki z Łodzi, która pokazała nam swoje zdjęcia ślubne :
"-ale piękne zdjecia...
-piękne, fotograf z Warszawy.
-z Warszawy? to pewnie do Łodzi nie dojedzie i cena zaporowa..."
Okazało się, że jak najbardziej dojedzie a cena wcale nie zaporowa lecz porównywalna do oferty fotografów lokalnych. Sam fotograf, Marek okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem, który cierpliwie wszystko wyjaśnił a potem przesłał wskazówki co zrobić żeby wszystko wyglądało pięknie. Zdjęcia bardzo profesjonalne, z dużym wyczuciem smaku. Obawialiśmy się, że będzie się nam i rodzinie trudno przed obiektywem "wyluzować" tymczasem obecność fotografa była tak nienachalna, że po pewnym czasie przestaliśmy zdawać sobie sprawę z tego, że ciągle jest z nami i nieustannie "pstryka". Zdecydowanie polecamy :)

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] ... [12]


admin login