Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

11.09.2011 - 21:29 - Radek M

Obejrzałem uważnie i nie ukrywam, że z dużą radością Pana galerię i jestem pełen uznania. Zdjęcia są super, bardzo profesjonalne, pełne ciepła i czuć w nich rękę Mistrza. Bardzo miło wspominam spotkanie z Panem i fachowe, choć z konieczności krótkie, dyskusje o fotografii i sprzęcie. Serdecznie dziękuję za w pełni profesjonalną obsługę ślubu i wesela moich dzieci oraz za piękną galerię. Życzę wiele sukcesów.

e-mail        Warszawa

komentuj      

30.08.2011 - 20:16 - Asia i Jacek 18.06.2011

Dużo czasu zajęło nam szukanie fotografa. Obejrzeliśmy wiele profili, wysyłaliśmy zapytania do kilkudziesięciu osób. Marek był pierwszą osobą z którą się skontaktowaliśmy i tak naprawdę mogliśmy już dalej nie szukać, ponieważ wszystkie zdjęcia porównywaliśmy do jego prac. W końcu zdecydowaliśmy, że jego zdjęcia podobają się nam najbardziej i nie ma sensu szukać dalej - na szczęście Marek miał jeszcze wolny termin. Z ręką na sercu możemy polecić Marka - miła współpraca, profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, przyjazda atmosfera, dużo cierpliwości ;) i oczywiście piękne zdjęcia. Marek, dziękujemy Ci jeszcze raz!
Pozdrawiamy, Asia i Jacek

komentuj      

16.08.2011 - 13:45 - Anula i Piotr

Wspaniałe zdjęcia. Jesteśmy oczarowani, rodzice zachwyceni a znajomi są pod wrażeniem. Marek ma w sobie dużo ciepła, które sprawiło, że przed obiektywem czuliśmy się swobodnie. Jego profesjonalizm i zaangażowanie spowodowały że bez obaw powierzyliśmy mu uwiecznienie najważniejszych momentów naszego życia i na pewno skorzystamy z jego usług w przyszłości. Fotografie wyszły naturalne dzięki wcześniejszych ustaleń i Marka doświadczeniu. Oglądając je odczuwamy wzruszenie i pojawia się uśmiech na naszych twarzach bo zdjęcia przedstawiają wszystko co działo się podczas naszego ślubu i wesela, nic nie umknęło oku naszego fotografa. To był najlepszy wybór z możliwych. Marku jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy za tą wspaniałą pamiątkę. Gorąco polecamy współpracę z Markiem.

komentuj      

10.08.2011 - 9:23 - Agnieszka i Marcin

Poza wykonaniem świetnych zdjęć Marek bardzo nam pomógł w przygotowaniu się do ceremonii i udzielił wielu cennych wskazówek. Współpraca na każdym etapie przebiegała w miłej i koleżeńskiej atmosferze, a jej efekty zdecydowanie są godne są polecenia. Marek podszedł do reportażu z wyczuciem i zaangażowaniem, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

e-mail        Warszawa

komentuj      

21.07.2011 - 17:51 - Agata i Damian

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Markowi za bardzo profesjonalną pracę. Marek wykonał dla nas pakiet All Inclusive – Sesja Narzyczeńska, Przygotowania, Ślub, Wesele oraz Plener. Wszystko z największą starannością i przywiązaniem do szczegółów. Zdjęcia Marka, są wspaniałą pamiątką, tych wyjątkowych dla Nas chwil. Z czystym sumieniem polecamy Marka, jako bardzo dobrego fachowca z ogromnym talentem.

Agata i Damian

komentuj      

16.01.2011 - 21:48 - Karolina i Marek

Miła współpraca, świetny kontakt, dużo dobrych, przydatnych rad i przede wszystkim śliczne zdjęcia. Bardzo polecamy!

komentuj      

10.01.2011 - 10:53 - Ania i Marcin I.

Witam,
przede wszystkim chcieliśmy jeszcze raz podziękować za wykonaną pracę. Zacznę od początku- szybki, przyjemny kontakt jeszcze przed podpisaniem umowy, bardzo duża wiedza i wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane pytanie. Już po pierwszym spotkaniu byliśmy tak poinformowani o wszystkim, że właściwie do końca nie musieliśmy zadawać żadnych pytań. Marek oprócz tego, że jest świetnym fotografem, jest również super facetem- uprzejmy, pomocny, wesoły. Był tak dyskretny, że oglądając zdjęcia z naszej uroczystości zastanawialiśmy się kiedy on zrobił dane zdjęcie jak wcale Go nie bylo widać. Był zawsze tam gdzie trzeba, nie przepuścił żadnej chwili z naszej uroczytości a zdjęcia.... Zdjęcia są rewelacyjne; ciekawe, nieszablonowe. Marek ma głowę pełną pomysłów, co widać było również na sesji w plenerze. Po krótkiej rozmowie z nami dobrze już wiedział o jakie zdjęcia nam chodzi. Z pomysłami na plener trafił w 10. Wczuwał się strasznie; układał mi suknie, nawet nosił mi bluze. Cóż jeszcze moge napisać.... Zdjęcia jakie robi, każdy widzi... Są, jeszcze raz to podkreślę, CIEKAWE, ŁADNE I PROFESJONALNIE OBROBIONE. Jeszcze raz POLECAM! Ps. Postawił nam lody;) Jeszcze raz DZIEKUJEMY ZA SUPER ZDJĘCIA!!!

e-mail        Starebabice

komentuj      

28.12.2010 - 23:24 - Ania i Wojtek 23.10.2010

Bardzo długo szukaliśmy fotografa, który odpowiadałby naszym wymaganiom jakościowym i cenowym.
Marek okazał się strzałem w dziesiątkę! W pełni profesjonalny, pomocny i do tego inspirujący. Ponadto okazał się być bardzo miłym facetem :) zdecydowanie polecamy !!!
Ania i Wojtek

Warszawa

komentuj      

08.12.2010 - 14:59 - Layla & Vitaliy

20.08.2010
Nasz ślub to dla nas cudowne przezycie a dzieki profesjonalnemu podejsciu Marka i pieknemu uchwyceniu tych chwil mamy pamiatke na cale życie.
Bardzo dziekujemy ze zechcials nam towazyszyc.
Pozdrawiamy:)

e-mail        Warszawa

komentuj      

27.10.2010 - 19:35 - Ania i Daniel 07.08.2010r

Witamy,
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Markowi za cudowne zdjęcia z przygotowań, ślubu i wesela. Chociaż, musieliśmy troszkę poczekać na efekt pracy Marka to było warto. Pokazał, że jest profesjonalnym fotografem, który potrafi w sposób szczególny uchwycić piękne chwile, które towarzyszyły nam w tym wyjątkowym dniu. Te zdjęcia są wspaniałą pamiątką, która będzie cieszyła przez dłuuugie lata.
Przed ślubem otrzymaliśmy kilka porad od Marka, które pozwoliły nam się wyluzować i nie stresować podczas ceremonii i wesela.
Marek ma naprawdę talent i z przyjemnością ogląda się jego zdjęcia. Polecamy i życzymy powodzenia!
Pozdrawiamy
Ania i Daniel

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


admin login