Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

02.08.2013 - 16:32 - Monika i Jacek

Wielu krewnych i znajomych pytało nas, czemu ten szczególny dzień chcemy utrwalić jedynie na zdjęciach i nie zatrudnimy kamerzysty. Przeważały opinie, że zdjęcia nie uchwycą wszystkiego, co zarejestrowałoby oko kamery. Sami też mieliśmy pewne obawy, bo ogłoszenie Marka znaleźliśmy w internecie, a nie z polecenia. Nasze pierwsze spotkanie rozwiało wszelkie wątpliwości, a współpraca z nim w dniu ślubu tylko potwierdziła, że nie mogliśmy wybrać lepiej. W trakcie spotkania, które trwało ponad godzinę, Marek pokazał nam próbkę swoich zdjęć, udzielił wielu użytecznych i nie pozostawił nam wielkiego wyboru, jak tylko podpisać z nim umowę. Marek to fotograf z darem przekonywania :)

W dniu ślubu zobaczyliśmy go wreszcie w jego roboczym stroju – z aparatami przyczepionym do uprzęży, jaką widzieliśmy pierwszy raz w życiu, i obiektywami przytroczonymi do pasa. Widać było, że do pracy podchodzi naprawdę profesjonalnie. W trakcie przygotowań, ceremonii i wesela Marek sam proponował ujęcia, pomagał nam właściwie ustawić się do zdjęć i robił wszystko, żebyśmy na fotografiach wypadli jak najlepiej. Przy czym robił to w tak serdeczny sposób, że wiele osób myślało, że Marek to nasz bliski przyjaciel. Naszym zdaniem takie podejście do Marka do pary młodej i gości pozytywnie odróżnia go od wielu innych fotografów, którzy starają się trzymać na dystans.

Marek nie tylko zrobił nam zdjęcia, ale przygotował z nich krótkie prezentacje z podkładem muzycznym. Nie będziemy ukrywać, że wszystkie nam się bardzo podobają i podobne opinie usłyszeliśmy od osób, które je widziały. Czegóż więcej oczekiwać? :)

Marku, bardzo dziękujemy!!

komentuj      

16.05.2013 - 14:11 - Fotograf Złotów

Bardzo ciekawa strona www, ciekawe zdjęcia, gratulacje , pozdrawiam !

WWW

01.04.2013 - 20:23 - Emilia i Krzysztof

Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Usługa wykonana profesjonalnie. Jednakże biorąc pod uwagę długość poszczególnych części, przydałoby się więcej zdjęć z wesela.

komentuj      

27.02.2013 - 9:04 - Ania i Rafał

Marek zaszczycił nas swoją obecnością w dniu naszego ślubu i z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie zamieniłabym Go na nikogo innego:) Uczciwie powiem, że Marek jest naprawdę świetnym fotografem. Przede wszystkim dlatego, że robi wspaniałe zdjęcia. Ale dodatkowo, co bardzo ważne, jest bardzo pomocny, udziela wielu cennych rad - jeśli możesz wyglądać lepiej na zdjęciu, Marek na pewno da Ci odpowiednie wskazówki. Nie zapomina również o gościach, zwłaszcza tych, którzy chowają się przed obiektywem aparatu - bo przecież nie mogą nie mieć zdjęcia z Twojego przyjęcia! W kwestii samych zdjeć - jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Często je oglądamy i za każdym razem się zachwycamy:) Podsumowując, Marek jest wspaniałym człowiekiem i robi naprawdę cudowne zdjęcia. Przed obiektywem Marka każdy nie tylko wygląda jak model, ale również czuje się wyjątkowo:) Polecamy pod każdym względem sesję i reportaż u Marka :)

komentuj      

19.02.2013 - 20:36 - Zuzia i Marcin

Marku,
Gorąco dziekujemy za współpracę której efektem są doskonałe zdjęcia. Życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej.
Pozdrawiamy i polecamy:-)

28.01.2013 - 10:50 - Martyna i Sebastian

Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Takim niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem jest ślub. Szukaliśmy kogoś kto na zawsze zatrzyma i uwieczni na zdjęciach uczucie jakim sie darzymy. Marek okazał się najlepszym wyborem. To wspaniały człowiek, pasjonat fotografii, a co za tym idzie genialny fotograf ślubny. Bardzo szybko zaprzyjażniliśmy się. Podczas całego ślubu czuliśmy się tak jakbyśmy mieli ze soba przyjaciela robiacego zdjęcia.Dzięki jego wskazówkom zdjęcia wyszły wspaniale.Reportaż został wykonany tak jak tego oczekiwaliśmy: profesjonalna, dynamiczna fotografia oddająca każdą chwilę, od momentu przygotowania, do zabawy weselnej – ze wszelkimi detalami. Marku, dzięki Tobie nasze zdjęcia są historią do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń, jesteśmy nimi zachwyceni! Możesz byc pewien że nie raz jeszcze skorzystamy z Twoich usług...Dziękujemy!!!

26.01.2013 - 15:37 - Piotr i Lena

Marku,

Dziękujemy za świetne zdjęcia. Każdy etap naszej ceremonii został przez Ciebie świetnie uchwycony. Twoje rady bardzo nam pomogły w przygotowaniach. Dzięki temu podczas ślubu mogliśmy cieszyć się chwilą. Warto było czekać na efekty.

Wszystkim polecamy Marka, jako profesjonalnego fotografa zarówno do sesji weselnej, ślubnej jak i biznesowej (co też mieliśmy okazję sprawdzić).

Pozdrawiamy

WWW

komentuj      

17.01.2013 - 22:04 - Kasia i Paweł

Chcieliśmy dużo dużo zdjęć i to dostaliśmy. Co więcej zdjęcia oddają uczucia, emocje, a lista wskazówek przesłanych przez Marka choć jest długa pomaga przygotować się do nich.
Choć czekaliśmy z niecierpliwością opłacało się, bo zdjęcia są pamiątką na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugie lata:) Całe życie:)

21.12.2012 - 21:53 - Renata i Rafał

Zrezygnowaliśmy z kamerzysty na rzecz profesjonalnego fotografa, który uwieczni Nasz ważny dzień. Trochę obaw mieliśmy, czy zdjęcia oddadzą uczucia, emocje towarzyszące Nam i naszym bliskim. Marek to jednak specjalista, który o takich tematach dobrze wiedział, dlatego też udzielił Nam wielu cennych wskazówek przed uroczystością, przede wszystkim zachęcając Nas do naturalności, swobody i czułości. W trakcie tego dnia nie narzucał się swoją obecnością. Pełna kultura, profesjonalizm i uśmiechnięta buzia dodająca otuchy i tak zestresowanej parze młodych. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie, a to co Marek na nich uchwycił, naprawdę fantastycznie. Dziękujemy

komentuj      

10.12.2012 - 20:23 - Magda i Grzegorz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Markiem. Jest profesjonalnym fotografem z milionem pomysłów na uwiecznienie tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia wyszły ślicznie. Dziękujemy za tą pamiątkę i za miłą współpracę. Polecamy !!!

WWW

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] ... [12]


admin login