Księga Gości

kliknij tutaj, żeby dodać wpis

1 -

1 -

05.02.2014 - 18:18 - Basia i Krzysiek

Marek
Zrobiłeś największa radość nie tylko nam - rodzicom naszego najwspanialszego na świecie Franka - ale też naszym rodzinom, przyjaciołom i znajomym. Dzięki Tobie Franek nagle zyskał ogromną rzeszę fanek i fanów....a to chyba dobrze rokuje jego przyszłej życiowej karierze...:::))))

Jesteś mistrzem nie tylko fotograficznego fachu i artyzmu ale też niezrównanym animatorem nastroju tak bezcennego w trakcie realizacji zdjęć 4-miesiecznemu maluchowi i strasznie przejętym rodzicom, rodzicom chrzestnym, dziadkom i wszystkim uczestnikom ceremonii Chrztu Świętego.

Twoje wyczucie sytuacji, nastroju w danym momencie nadawało zdjęciom dodatkowego wyrazu i powodowało, że oglądając zdjęcie widzi się również jego głębię, której obraz wykonany przez amatora - fotografa czy zawodowego rutyniarza nie miałby szans na takie mistrzostwo. A Ty nie tylko jesteś świetnym fachowcem.... ale też niesamowitym artystą całą duszą oddanym zdjęciom....tak jak wielki malarz tworzący swoje życiowe dzieła....

Sercem dobierasz tło muzyczne do przygotowanych prezentacji....dla nas muzyka i piosenka Seweryna Krajewskiego od teraz zawsze kojarzy się z naszym Synem!

To, że w ostatniej chwili zdążyłeś na naszą uroczystość i to jak szybko nawiązałeś świetny kontakt z Franiem i nami wszystkimi oznacza tylko jedno - chcielibyśmy byś zawsze uczestniczył z nami we wszystkich najważniejszych ... ale tych mniej ważnych też... uroczystościach naszego Syna i naszych też....

Jeszcze raz dziękujemy za niesamowite zdjęcia i każdorazowe wzruszenia podczas nieskończenie wiele momentów ich przeglądania i mamy nadzieję, że ulegniesz naszym prośbom o kolejne fotograficzne obrazy.......

15.01.2014 - 22:07 - Kasia i Maciek

Marku,

chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za piękną pamiątkę jaką są zrobione przez Ciebie zdjęcia z ceremonii ślubnej, wesela oraz pleneru!
Ocena zdjęć jest zawsze subiektywna, ale nam bardzo się podobają i w 100% spełniły nasze oczekiwania.

Marek okazał się bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Od samego początku wzbudzał nasze zaufanie i dlatego z czystym sumieniem możemy go polecić wszystkim parom, które chcą mieć gwarancję dobrze wykonanej roboty:)

Marek przekazał nam przydatne wskazówki, które bardzo nam pomogły pokonać stres.
Podczas pleneru (mimo kiepskiej pogody) podtrzymywał nas na duchu i miał mnóstwo pomysłów na ciekawe ujęcia za co mu serdecznie DZIĘKUJEMY

28.12.2013 - 22:25 - 12.07.2013 Ania i Filip

Marku,

Chcielibyśmy Ci podziękować za wspaniałą pamiątkę z naszego Ślubu, którą chce się dzielić ze wszystkimi! Przekonałeś nas już podczas pierwszego spotkania, że można Ci zaufać i powierzyć coś tak ważnego, jak reportaż ślubny.

Dlatego polecamy wszystkim poszukującym niezwykłego fotografa - Marka Belowskiego - profesjonalistę, ze świetnym wyczuciem stylu i piękna. Poza tym, że świetnie sobie radzi od strony technicznej jako fotograf, to jest przede wszystkim bardzo miłą osobą, która z całego serca chce Wam pomóc, żeby Wasz Ślub i Wesele się udały w 100% i żebyście byli zadowoleni, i właśnie TO Marek chętnie pokaże na swoich zdjęciach:)

Wskazówki Marka były bardzo pomocne, o czym nie wspominamy tutaj pierwsi. Ale one naprawdę pomagają! Więc zachęcamy je przeczytać, coś na pewno zostanie w pamięci i w ważnej chwili będziecie wiedzieli jak się zachować, żeby naprawdę było dobrze.

Niezdecydowanych na zdjęcia w plenerze, zachęcamy się przekonać i poświęcić jeden dzień, na coś równie pięknego jak dzień Ślubu, gdyż swój plener wspominamy bardzo pozytywnie. Jeszcze raz będziecie mieli okazję nacieszyć się sobą, a przede wszystkim dziewczyny będą miały okazję założyć jeszcze raz swoje piękne suknie.

Marek, jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że się spotkamy nie raz podczas innych uroczystości :)

e-mail

26.11.2013 - 9:13 - Iwona i Kamil

Polecamy Marka za wykonanie pięknych zdjęć pokazujących emocje nasze oraz nam bliskich. Zaimponował nam profesjonalizm Marku w dniu ślubu, jego dyskrecja i umiejętność znalezienia się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie rady, których Marek udzielił nam w ramach przygotowań do sesji, jak i dyskretne rady udzielane w dniu ślubu. Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Polecamy!
Marku, dziękujemy za wspaniałą pamiątkę.

komentuj      

22.10.2013 - 22:03 - Wiola i Paweł

Marku, już nie możemy doczekać się kiedy spotkamy się z Tobą, mamy nadzieje, że już w przyszłym roku będzie okazja;).
Chcieliśmy zacząć od tego, że w twojej obecności czuliśmy się dobrze, swobodnie. Podczas ceremonii i wesela działałeś po cichu, dyskretnie - nie byłeś w centrum uwagi. Nie narzucałeś swojej wizji jak mamy się ustawić , jakie pozy przyjąć, kiedy mamy się pocałować (podczas pleneru) itp. Wszystko było naturalne.
W dniu ślubu czuliśmy się jakbyś był naszym gościem- znajomym, wynikało to z tego, że dałeś nam szanse zapoznania się z Tobą (sesja narzeczeńska, rozmowy telefoniczne). Udzieliłeś nam cennych rad, wskazówek np. że w tym szczególnym dniu nie wolno się spieszyć albo co należy zrobić z bukietem podczas przysięgi. Pamiętam dobrze, jak podczas przygotowań pomagałeś Pawłowi założyć muchę, a podczas wesela wspierałeś nas na duchu, że wszystko jest ok i goście się dobrze bawią.
I za to Ci dziękujemy. Za pomoc, życzliwość, uśmiech, dobre słowo. To wszystko (dobra atmosfera) przełożyła się na doskonałą jakość zdjęć.
Efekt Twojej pracy jest rewelacyjny - mamy bardzo dużo dobrych zdjęć, dlatego jest nam teraz trudno zdecydować które zdjęcie wywołać do albumu ślubnego.
Zdjęcia są oryginalne, naturalne, każde wnosi coś nowego. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć -wtedy widać jakim Fotografem jest Marek. Ale jakim jest cudownym człowiekiem trzeba przekonać się w realu.
Wiola i Paweł

komentuj      

14.10.2013 - 12:52 - Ania i Paweł

Marku,
Bardzo jesteśmy zadowolenie ze współpracy z Tobą. Zdjęcia są przepiękne, warto było na nie odrobinę poczekać :)
W 100% polecam każdemu !
Pozdrawiamy serdecznie

e-mail

komentuj      

25.09.2013 - 23:25 - Madzia i Łukasz

Marku,

przede wszystkim chcielibyśmy Ci podziękować za super pamiątkę jaką dzięki Tobie mamy! Praca z Tobą to była czysta przyjemność. Twóje profesjonalne podejście, niezliczone rady i doświadczenie zdecydowanie pomogły nam w tych zwariowanych dniach :)

Z czystym sumieniem możemy polecić Marka wszystkim poszukującym fotografa, który pomoże uchwycić te niezwykle ważne chwile.

Madzia&Łukasz

komentuj      

09.09.2013 - 14:49 - Mariola i Mariusz

Marek fotografowal nasza malenka coreczke w dniu jej wielkiego swieta-Chrztu
Jest bardzo profesjonalny w tym co robi i niewatpliwie fotografia jest jego pasja.Z takimi ludzmi jak on super sie wspolpracuje, zaluje, ze rok temu gdy bralismy slub nie znalismy go bo napewno to jego bysmy wybrali by uwiecznil ta wyjakowa chwile:-)

komentuj      

[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [12]


admin login